Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Tek Başına

Satış fiyatı12,00 TL
16,00 TL
İndirim:4,00 TL
  • Açıklama
  • Yorumlar

 

Gece yarısı öyle bir dövdüler ki, baygınlık geçirdim. Sokakta, yanımda üç yaşındaki engelli kızım ve 40 günlük oğlum olduğu halde ayıldım. Sekiz yaşındaki, engelsiz büyük kızımı da benden aldıklarını o an fark ettim.

 Beş parasız, iki engelli çocukla soğuk, karlı bir kış gecesi, sokaklardayız. Gidebileceğimiz hiçbir yer yok.

 Bir parka sığındım. Kendime değil, çocuklarımın başına kötü bir olay gelecek, korkusu yaşıyorum. İki tinerci genç yanımıza gelerek,  “Ne yapıyorsunuz burada?” dedi. Kim olduklarını bilmiyor, korkuyordum. Bir yandan da çocuklarım ağlıyordu.

 Gecenin ilerleyen saatleri bir kedi devamlı olarak pencerenin camına vuruyor...

 -Git. Kışşt!

Kedi, gitmiyor, ısrarla cama vuruyor. Derken, hiç duymadığım insanın içini ürperten bir sesle irkildim. Ardından, adeta bu sesin ortasında kalakaldım. Ve dünyanın sonunun geldiğini düşündüm. Üzerimde, tarifsiz bir ağırlık hissediyor, kımıldayamıyordum.

Uyanmak için kendimi yataktan adeta kazıdım. Kalabalık bir ailem, çocuklarım ve iyi bir işim var. Peki neden halen bir yerlerde, çok önemli bir şey unutmuşum gibi hissediyorum?

 

Yazar: Nazmiye Kocakulak & Murat Bayar

Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
 

 

 

Bu ürün için henüz yorum yok

Puslu Yayıncılık

Pınar Mah. Çamlıbel Cad. No : 86
Maslak - Sarıyer - İstanbul
Tel : +90 212 224 42 22 E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook